Thajsko

Doba & délka letu Praha – Bangkok

Jak dlouho se letí z Prahy do Bangkoku? Jaká je doba letu ve vzduchu teoretického přímého letu a jak dlouho trvá reálný let s mezipřistáním v co nejkratším čase? Údaje včetně délky letu z ČR do Thajska najdete v tomto článku.

Doba přímého letu

Bohužel mezi Prahou, Brnem ani Ostravou a Bangkokem (ani jiným letištěm v Thajsku) bohužel neexistuje a nikdy neexistoval přímý let. Vždy se tedy při přepravě do Thajska musíte spolehnout na lety s mezipřistáním, obvykle na letištích ve Vídni, Mnichově, Berlíně, Frankfurtu nebo Londýně. Teoretická doba přímého letu by byla následující:

  • doba přímého letu Praha – Bangkok: 10 hodin a 35 minut
  • délka přímého letu Praha – Bangkok: 8580 km

Reálná doba letu do Bangkoku

Skutečná nejrychlejší doba za kterou je možné se mezi Prahou a thajským Bangkokem přepravit je 11 hodin a 50 minut. Tento let nabízí letecká společnost Austrian s jedním hodinu dlouhým mezipřistáním ve Vídni. Letíte tak na lince Praha – Vídeň – Bangkok a za zpáteční letenku si připravte 16.500 Kč. Další letecké společnosti a doba jejich letů:

  • Austrian: mezipřistání ve Vídni = 11 h a 50 minut
  • Turkish Airlines: mezipřistání v Istanbulu = 12 h a 45 minut
  • KLM: mezipřistání v Amsterdamu = 13 h a 35 minut
  • Aeroflot: mezipřistání v Moskvě = 13 h a 45 minut

 

Jaký let byste si při cestě do Bangkoku zvolili Vy? Máte osobní zkušenost s nějakou leteckou společností? Děkuji za názory


Doba & délka letu Praha – Bangkok
5, hlasů: 4
Tajné nabídky zájezdů do 

Thajska
Dovolená v Thajsku