Thajsko

Letiště Bangkok

Bangkokdvě velká mezinárodní letiště – hlavní letiště Suvarnabhumi a menší Don Mueang. Při letech z Evropy pravděpodobně přiletíte na letiště Suvarnabhumi, které je moderní, nové a slouží pro drtivou část mezinárodních dálkových letů. Don Mueang je základnou letecké společnosti Air Asia a slouží pro lety v rámci JV Asie či vnitrostátní přelety na sever Thajska.

Hlavní letiště Suvarnabhumi

Bangkokské hlavní mezinárodní letiště Suvarnabhumi se nachází u východního okraje Bangkoku s dobrým napojením na silnici číslo 7, která vede do Pattayi. Je navíc na konečné stejnojmenné modré linky metra (stanice Suvarnabhumi) která vede přímo do centra Bangkoku. Jde o jízdu nadzemním vlakem s dobrým výhledem na centrem Bangkoku.

Letiště je jen 12 let staré a jde o moderní obrovský areál s několika vzletovými a přistávacími dráhami. Otevřené je celý den každý den v týdnu a můžete zde tedy kdykoliv přespat na zemi.

  • Letenky přímo z Prahy se pohybují kolem 14.000 Kč, v akčních cenách pak kolem 11.000 Kč.

Letiště Bangkok Don Mueang

Druhé letiště v Bangkoku, které do roku 2006 (než bylo vybudováno Suvarnabhumi) sloužilo jako hlavní mezinárodní letiště celého Thajska. I nyní je plně v provozu a funguje především pro kratší lety do okolních zemí kolem Thajska. Využívá jej především letecká společnost Air Asia (v typických červených barvách), která ho i nadále využívá jako svou základnu a nabídka letů odsud je velmi široká.

Poloha letiště Bangkok Suvarnabhumi

Letiště Bangkok

Letiště Bangkok

Khao San Road v Bangkoku noční život

Khao San Road v Bangkoku noční život

Nožní ruch v ulicích Bangkoku v Thajsku

Nožní ruch v ulicích Bangkoku v Thajsku

Typická ulice v centru Bangkoku Thajsko

Typická ulice v centru Bangkoku Thajsko


Letiště Bangkok
5, hlasů: 2
Tajné nabídky zájezdů do 

Thajska
Dovolená v Thajsku