Thajsko

Doba a délka letu do Thajska

Jaká doba letu na Vás čeká při letu z Prahy (ČR) do Thajska? Jakou vzdálenost při tomto letu Vaše letadlo uletí? Informace o době i délce letu do Thajska se dozvíte v tomto článku. Najdete zde i přehled dostupných letů s výpisem konkrétních leteckých společností.

Délka mezi Prahou a Bangkokem

  • délka mezi Prahou a Bangkokem: 8.560 Km (5.323 mil)

Ačkoliv vzdálenost naznačuje přímý let, ve skutečnosti takový let aktuálně neexistuje. Do Thajska se z Prahy, Brna i Ostravy lze dostat pouze při letech s mezipřistáním. Letět můžete přes mnoho letišť jejichž výpis najdete níže.

Doba letu do Thajska

Skutečná vzdušná vzdálenost není 8.560 km, let se prodlouží o jedno z mnoha mezipřistání. Na letech do Thajska můžete využít nejrychlejší Austrian. Ten operuje let z Prahy s mezipřistáním ve Vídni. Následuje už přímý let do Bangkoku. Doba tohoto letu z Prahy do Vídně a následně do Bangkoku je včetně mezipřistání 11 hodin a přibližně 35 minut.

Dále pak můžete využít kombinaci letecké společnosti SAS a Thai airlines. Ty umožňují rychlé mezipřistání ve Stockholmu. Celková doba letu je pak 13 hodin a 15 minut. Za stejnou dobu doletíte do Thajska i s Ukraine airlines s mezipřistáním v Kyjevě.

Další letecké společnosti, které operují let mezi Prahou a Bangkokem pouze s jedním mezipřistáním a dobou letu pod 15 hodin jsou: Turkish , Swiss, KLM, Lufthansa, KLM, Aeroflot či Finnair.

Tabulka letů do Thajska

Doba letu do Thajska z Prahy

Výlet na zátoku při vzletu z Bangkoku

Výlet na zátoku při vzletu z Bangkoku


Doba a délka letu do Thajska
4.4, hlasů: 14
Tajné nabídky zájezdů do 

Thajska
Dovolená v Thajsku