Thajsko

El. zásuvky v Thajsku

Jaké elektrické zásuvky se vyskytují na hotelech v Thajsku? Je nutné vzít si s sebou na dovolenou do Thajska cestovní adaptér nebo není nutný? Informace o typech elektrických zásuvek v Thajsku naleznete v tomto článku.

  • napětí v thajských zásuvkách: 220 Voltů
  • frekvence v elektrické síti: 50 Hz

O zásuvkách v Thajsku

Adaptér na zásuvky jsem si při cestách do Thajska nikdy nebral. Důvod? Zbytečně zabírá místo a na místě jsem si doslova za pár korun vždy koupil pokud jsem potřeboval. Zrovna u Thajska nelze generalizovat a říkat, že si nikdy nenabijete vždy záleží… Některé hotely mají kombinaci zásuvek – místní typ A a evropská euro zástrčka typ C. V tom případě tam klasický napájecí adaptér na notebook, mobil či jiné zařízení bezpečně zapojíte.

Může se ovšem ale také stát, že zrovna Váš hotel bude mít pouze zástrčku typu A nebo B a prostě budete nuceni dojít si do nejbližšího obchodu či tržiště a do 100 Kč v přepočtu si adaptér pořídíte. Vyčkal bych proto vždy až podle situace na místě. Pokud však máte velké zavazadlo a dostatek místa v kombinaci s tím, že jste majitel adaptéru tak si ho s sebou na dovolenou do Thajska raději vezměte.

Zásuvky, které se vyskytují v Thajsku

Elektrické zásuvky Thajsko

Zásuvky v Thajsku

Zásuvky v Thajsku


El. zásuvky v Thajsku
5, hlasů: 4
Tajné nabídky zájezdů do 

Thajska
Dovolená v Thajsku