Thajsko

Letenky do Thajska

Kolik stojí nejlevnější letenky do Thajska? Thajsko je typickou zemí, kde se velmi vyplatí individuální cestování na úkor cestovních kanceláří. Pobytové zájezdy a dovolená ve srovnání s kombinací letenky plus ubytování na vlastní pěst je vždy cenově ve prospěch letenky a ubytování. Jaké jsou ceny letenek z Prahy do Thajska?

Standardní ceny

Obvyklá cena letenky z Prahy do Bangkoku klesly v posledních letech na průměrných 13 000 Kč. Běžně tedy v závislosti na termínu najdete letenky za 12.000 Kč s jedním přestupem například v Kyjevě.

Pokud ovšem nechcete letět s Ukraine Airlines máte na výběr z celé škály leteckých společností, tak například: Air China, Aeroflot, Finnair a přes Dubaj letící flydubai a Etihad s cenami ne o mnoho vyššími.

Akční letenky

V případě Thajska jsou velmi často k vidění akční letenky za ceny pod 10.000 Kč a to ať ze sousedních zemí jako je Německo či Vídeň, tak ale i z Prahy. Nedávno byla k vidění perfektní akční letenka za 7.500 Kč z Prahy až na Koh Chang!

Výborné bylo především načasování neboť tento chybný tarif bylo možné zakoupit na začátku září a tedy před zahájením zimní sezony v době kdy většina lidí neměla ještě exotickou dovolenou zařízenou.

Let z Prahy do Thajska

Let z Prahy do Thajska

Výhled na křídlo z letadla Boeingu Praha Bangkok

Výhled na křídlo z letadla Boeingu Praha Bangkok


Letenky do Thajska
5, hlasů: 3
Tajné nabídky zájezdů do 

Thajska
Dovolená v Thajsku